Palestínčan nabádal k zabíjaniu Židov, v Rakúsku ho odsúdili na doživotie

VIEDEŇ 25. júla (WebNoviny.sk) - Porota rakúskeho súdu odsúdila na doživotie Palestínčana, ktorý nabádal k zabíjaniu Židov v Jeruzaleme.
Dvadsaťsedemročného muža uznali vinným na základe obvinení z terorizmu vrátane členstva v teroristickej organizácii Hamas.
Odporúčame:Izrael po násilných protestoch rozhodol o zrušení detektorov kovov na Chrámovej hore
Šesťčlenná porota vyniesla verdikt po tom, ako prokurátori ponúkli dôkazy, že muž prostredníctvom sociálnych sietí vyzýval k zabíjaniu v Jeruzaleme.
Prokurátori tiež citovali jeho vyjadrenia o jeho hrdosti na členstvo v Hamase a podotkli, že už deväť rokov sedel vo väzení v Izraeli za militantné prečiny voči štátu.
Viac k témam: Palestínčania, Rakúsko, súdy, terorizmusZdroj: Webnoviny.sk - Palestínčan nabádal k zabíjaniu Židov, v Rakúsku ho odsúdili na doživotie © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Kalkulačka tehotenskej dávky
Kalkulačka materskej dávky
Kalkulačka rodičovského bonusu
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka dôchodkového veku
Kalkulačka vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Porovnanie zdravotných poisťovní
2023

Finanční agenti

Kryptomeny

Zamestnanie

Kultúra a umenie

Voľný čas


SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Známi americkí spisovatelia žalujú tvorcu chatbota ChatGPT za porušenie autorských práv
- 2.43. Novomestský jarmok 22. - 24. septembra 2023
- 3.INESS: Najlepší volebný program v oblasti verejných financií majú SaS a PS
- 4.Podvod: Podnikateľ zdokladoval, že tankoval aj 30-krát denne, daniari mu to spočítali
- 5.Netrisk a Bauer Media zlúčia svoje online porovnávače v strednej a východnej Európe