Hľadaj
× Aplikácia Aplikácia

Ako si kúpiť MEMAG token (návod)

Lenka Sliacka PR články
SK
EN
Poslať

Meta Masters Guild (MEMAG) je vo svete kryptohier považovaný za jeden z najzaujímavejších projektov roku 2023. Je atraktívny pre hráčov, ale aj investorov. Nech už patríte do ktorejkoľvek skupiny, do projektu môžete investovať aj vy. Ako kúpiť natívny token platformy MEMAG a prečo sa považuje za dobrú investíciu?

image

Foto: Unsplash

O čom je projekt MEMAG?

  • Platforma s ekosystémom prispôsobeným pre mobilné P2E (play-to-earn) hry.
  • Nevyvíja vlastné hry, združuje viaceré vývojárske štúdiá.
  • Natívny token MEMAG s počtom obmedzeným na 1 miliardu je aktuálne v predpredaji.
  • Spojenie aspektov, ako web 3.0, metaverzum či P2E model, robí z MEMAG tokenu investíciu s vysokou šancou na profit.

Ako kúpiť MEMAG token

Projekt Meta Masters Guild spustil 11. januára 2023 predpredaj natívneho tokenu MEMAG. V prvej fáze predpredaja sa tokeny MEMAG predávali za 0,007 $ a ich cena s každou ďalšou fázou progresívne rastie. Postupne sa dostane na 0,023 $ v siedmej fáze a s touto cenou vstúpi na kryptoburzy.

Vzhľadom na zvyšovanie ceny pri nákupe platí, že čím skôr investujete, tým lepšie. Tu je návod, ako kúpiť MEMAG token, čím sa stanete súčasťou tohto nádejného projektu.

Krok 1: Založte si kryptopeňaženku

Podmienkou na nákup tokenu MEMAG je kryptopeňaženka. Existuje viacero kryptopeňaženiek, ktoré sa dajú využiť na nákup MEMAG tokenov v predpredaji. Pre začiatočníkov hľadajúcich jednoduchý a bezpečný spôsob, ako kúpiť MEMAG tokeny, sa vo všeobecnosti odporúča MetaMask.

Ide o populárnu kryptopeňaženku, ktorá funguje na viacerých prehliadačoch, a má prehľadné a intuitívne rozhranie. Pre Google Chrome, Microsoft Edge a Firefox poskytuje aj integrované rozšírenie. Aplikácia pre Android a iOS zabezpečí, že o vašich kryptomenách budete mať neustály prehľad aj z mobilu.

Krok 2: Nakúpte ethereum (ETH) alebo tether (USDT)

Predpredaj MEMAG tokenov podporuje dve kryptomeny ako formu platby – ETH a USDT. Obe možnosti sú v poriadku, ale pre účely tohto návodu, ako kúpiť MEMAG token, sa budeme držať druhej najväčšej kryptomeny, teda ETH.

Pre začiatočníkov je ideálny spôsob nákupu ETH cez niektorú z veľkých kryptobúrz, napríklad Binance. Založenie účtu a následné KYC overenie vašej identity, bez ktorého sa na burzu nedostanete, je otázkou niekoľkých minút. Potom môžete ETH nakupovať kreditnou alebo debetnou kartou, prípadne bankovým prevodom.

Krok 3: Presuňte ETH do MetaMask peňaženky

Keď nakúpite ETH na kryptoburze, zvyčajne sa uloží na váš obchodnícky účet priamo na danej burze. Aby ste mohli kúpiť MEMAG tokeny, je potrebné kryptomenu presunúť do vašej kryptopeňaženky kompatibilnej s MEMAG predpredajom, v tomto prípade MetaMask.

Na úspešný presun ETH z Binance účtu budete potrebovať adresu peňaženky, do ktorej chcete kryptomenu vložiť. V MetaMask rozhraní ju nájdete priamo pod nápisom „Account 1“ a kliknutím ju skopírujete. Potom v peňaženke vášho Binance účtu nájdete ethereum, kliknete na „Withdraw,“ vložíte skopírovanú adresu, zvolíte sieť ERC20, zadáte požadované množstvo na presun a akciu dokončíte kliknutím na tlačidlo výberu.

Požiadavka na presun ETH je vo väčšine prípadov spracovaná do 5 minút.

Krok 4: Pripojte MetaMask do MEMAG predpredaja

V tomto kroku by ste mali mať v MetaMask peňaženke požadovanú sumu ETH. Ďalej je potrebné prepojiť vašu kryptopeňaženku s MEMAG systémom, aby ste mohli vykonať nákup MEMAG tokenov.

Prejdite na web MEMAG predpredaja a kliknite na tlačidlo „Pripojiť peňaženku.“ Malo by sa vám zobraziť okno s výberom poskytovateľa peňaženky, kde je potrebné zvoliť možnosť MetaMask. Ak prehliadač zaregistruje aktívnu MetaMask peňaženku, vypýta si potvrdenie na vytvorenie spojenia s MEMAG systémom, a tým by malo byť pripravené všetko, čo potrebujete k nákupu MEMAG tokenov.

Krok 5: Nakúpte MEMAG tokeny

Posledný krok, ktorý vás v tomto bode delí od vlastníctva MEMAG tokenov, je zadanie požadovaného množstva a potvrdenie objednávky. MetaMask si následne vypýta jedno záverečné potvrdenie priamo v kryptopeňaženke, čím je proces, ako nakúpiť MEMAG tokeny, ukončený. Ostáva už iba počkať na ukončenie predpredaja a následne si vyžiadať zakúpené tokeny. Tie sa vám objavia v MetaMask peňaženke, z ktorej ste brali ETH na ich nákup.

Čo je projekt Meta Masters Guild?

Meta Masters Guild je novým projektom zameraným na hry určené pre mobilné zariadenia. Ide o celý ekosystém, alebo ako zo samotného názvu vyplýva, herný cech zameraný na mobilné hry najvyššej kvality.

Namiesto toho, aby MEMAG vyvíjal vlastné hry, sa zakladatelia zamerali na združenie viacerých samostatných vývojárskych štúdií. Aj napriek tomu, že v ponuke MEMAG platformy sa budú nachádzať rôzne hry, dve hlavné vlastnosti budú mať spoločné – všetky budú dostupné na smartfónoch a postavené na P2E (play-to-earn) modeli.

V praxi to znamená, že hráči MEMAG hier budú získavať odmeny napríklad za plnenie úloh alebo úspechy v súťažiach. Na odmeny je pripravená in-app mena nazývaná gems. Tieto gemy síce nebudú obchodovateľné na burze, no sú úzko spojené s MEMAG tokenom.

MEMAG tokeny a gemy budú dve vzájomne zameniteľné meny. Vďaka tomu bude na rozhodnutí hráča, či si za gemy kúpi predmety pre svojho avatara, alebo ich vymení za tokeny MEMAG, a tie následne cez ETH premení na eurá či doláre. Na burze bude taktiež možné kúpiť MEMAG tokeny, premeniť ich na gemy, a za tie si následne vylepšovať avatara v hre.

Prvá z hier v ekosystéme MEMAG sa bude volať Meta Kart Racers. Pôjde o PvP závodnú hru, na ktorej pracuje herné štúdio Gamearound. Spustenie hry zatiaľ nemá presne určený dátum. Avšak podľa plánu na webe MEMAG by mala byť dostupná pre verejnosť v 3. alebo 4. štvrťroku 2023.

Vedeli ste, že…

… projekt MEMAG spolupracuje s poprednými NFT umelcami? Jedna z možností využitia gemov a MEMAG tokenov bude aj nákup zberateľských predmetov – postavičiek, umeleckých diel a podobne.

Prečo si kúpiť token MEMAG

Teraz už viete, ako kúpiť MEMAG tokeny. Stále však ostáva otvorená otázka, či sa to skutočne oplatí. Ak vám ide primárne o herný zážitok, MEMAG tokeny vám umožnia nákup rôznych predmetov a vylepšení pre vášho avatara. Avšak oplatí sa do nich vložiť financie aj v prípade, že vaším cieľom nie je hranie hier, ale profit?

Na základe dostupných informácii sa projekt MEMAG nedá označiť inak, než rentabilnou investíciou. Tu je niekoľko dôvodov, prečo mnohí experti zo sveta kryptomien odporúčajú nákup MEMAG tokenov.

Play-and-earn model

Oficiálne je MEMAG platformou s P2E hrami. Skratka P2E síce znamená play-to-earn (hrajte, aby ste zarábali), ale MEMAG sa často pri prezentovaní vlastnej vízie označuje za play-and-earn (hrajte a zarábajte). Tým poukazujú na fakt, že ich hlavným cieľom je udržateľnosť platformy a kvalita herného zážitku.

Keď sa pozriete na trh s kryptohrami postavenými na modeli P2E, môžete si všimnúť smutný trend. Takmer všetky do 1 – 2 rokov skrachujú a musia ukončiť svoju činnosť. Dôvodom je, že hráči sa zamerajú iba na zisk. To neprimerane zvýši nároky na token a nastávajú problémy s likviditou.

MEMAG chce pomocou play-and-earn prístupu prioritizovať herný zážitok. Zarábanie z hry má byť iba akýmsi sprievodným javom. Jednotlivé hry aj samotná platforma budú navrhnuté tak, aby hráči mali motiváciu reinvestovať získané gemy späť do MEMAG ekosystému.

Tento prístup má zabezpečiť dlhodobú udržateľnosť a rozvíjanie platformy. S tým bude následne súvisieť aj nárast hodnoty MEMAG tokenu, vďaka čomu by mal byť vhodnou kryptomenou na investíciu.

Mobilné hranie

Počet MEMAG tokenov je obmedzený na 1 miliardu. Zo vzťahu medzi dopytom a obmedzenou ponukou vyplýva, že čím väčší záujem o ne bude, tým viac porastie ich hodnota. K mobilným zariadeniam má takmer neustály prístup väčšina populácie. Práve cielením na hry do smartfónov chce MEMAG maximalizovať záujem o hry, a teda aj o MEMAG tokeny.

Forma cechu

Projekt MEMAG je špecifický v tom, že hry nevyvíja sám, pretože zakladatelia si uvedomujú, že by to nestíhali. Namiesto toho poskytujú prostredie, v ktorom môžu iní vývojári budovať vlastné hry. Vďaka tomu budú mať hráči prístup k hrám a funkcionalitám, na ktorých vedia pracovať viaceré herné štúdiá naraz. Záujem o platformu MEMAG by preto nemal klesať, ale progresívne narastať.

Na záver

Meta Masters Guild v sebe kombinuje viacero inovatívnych technológií a myšlienok. Platforma zameraná na mobilné hry s využitím web 3.0, natívny token MEMAG či P2E model. To sú len niektoré z aspektov, ktoré by k projektu mali prilákať veľké množstvo pozornosti. Ak teda hľadáte zaujímavú investíciu a páči sa vám myšlienka MEMAG ekosystému, neváhajte a podľa návodu, ako kúpiť MEMAG tokeny, využite ich nízku cenu v predpredaji.

Často kladené otázky

Ako si kúpiť MEMAG tokeny?

Aktuálne sa MEMAG tokeny predávajú v rámci predpredaja priamo na webe projektu MEMAG. Pred nákupom je potrebné si založiť kryptopeňaženku, vložiť do nej ETH alebo USDT a prepojiť ju s MEMAG systémom. Po skončení predpredaja sa MEMAG zaradí do predaja na kryptoburzách.

Koľko stojí MEMAG token?

Jeho cena začínala na 0,007 $ a v každej zo 7. fáz predpredaja sa postupne zvyšuje. V poslednej fáze sa bude predávať za 0,023 $ a s touto cenou vstúpi na burzu.

Aké bude celkové množstvo MEMAG tokenov?

Počet MEMAG tokenov je obmedzený na 1 miliardu. 35 % z toho je určených do predpredaja.

Oplatí sa investovať do MEMAG tokenov?

Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že MEMAG tokeny sú dobrou investíciou. Platforma MEMAG zasahuje do viacerých populárnych oblastí – mobilné hry, kryptomeny, NFT, metaverse… Už teraz preto láka množstvo pozornosti, čo hodnote MEMAG tokenu z dlhodobého hľadiska určite prospieva.

Kľúčové slová

logo
Prečítajte si tiež:
3.6.2023 Redakcia FinReport

Alkohol za volantom môže vyjsť vodiča aj na 100-tisíc eur

Každú desiatu smrteľnú nehodu vo svete spôsobí alkohol, pričom prvenstvo v rebríčku si drží východná Európa. Ak vodič spôsobí nehodu ...

3.6.2023 Redakcia FinReport

EÚ vlani vyviezla cibuľky kvetov za 100,6 milióna eur. Lídrom v tomto obchode je Holandsko

Hoci sa takzvaná tulipánová horúčka v Holandsku odohrala pred takmer 400 rokmi, biznis s cibuľkami kvetov prežil až do súčasnosti. ...

2.6.2023 Eva Sadovská

Podiel Slovákov pracujúcich z domu poklesol vlani na 13,1 %. Má home office perspektívu?

Aj po uplynutí pandémie koronavírusu sa v súvislosti s home office šíri predstava, že v tomto režime trávi svoj pracovný čas významná ...

2.6.2023 Redakcia FinReport

Slovensko si prostredníctvom emisie 10-ročných dlhopisov požičalo 2 miliardy dolárov

Slovenská republika vydáva emisiu 10-ročných dlhopisov v celkovej hodnote 2 miliardy eur. Podľa informácie Agentúry pre riadenie dlhu a ...

2.6.2023 Redakcia FinReport

Uhradiť odložené poistné za február 2021 je potrebné do konca júna 2023. Pri nesplnení záväzku hrozí pokuta

Samostatne zárobkovo činné osoby (SZČO) a zamestnávatelia, ktorí si odložili splatnosť poistného za február 2021, musia Sociálnej ...

2.6.2023 Zuzana Fryč

Záujem o elektromobily rastie, poisťovne preto prichádzajú s vylepšeným poistným krytím

Počet elektromobilov a plug-in hybridov aj na slovenských cestách neustále rastie. Poisťovne prispôsobujú svoju ponuku produktov aj tejto ...

10.3.2023 Lenka Sliacka

Investícia do kryptomien: TOP 4 kryptomeny na investíciu v roku 2023

Premýšľate, že by ste tento rok zhodnotili svoj majetok investovaním do kryptomien? V tom prípade dbajte na výber tokenu, ktorý má ...

16.2.2023 Lenka Sliacka

Najlepšie kryptomeny v predpredaji na nákup v roku 2023

Predpredaj umožňuje investorom nakupovať kryptomeny za veľmi nízke ceny. Zároveň však prináša výrazné riziko, keďže nie je isté, či ...

9.2.2023 Lenka Sliacka

Nové kryptomeny na investíciu v roku 2023

Na trhu s kryptomenami sa denne objavuje množstvo nových projektov. Vďaka tomu majú investori stovky možností na nákup nových kryptomien. Na ...

3.10.2022 FinGO.sk

Vzťahy sú u nás na prvom mieste, aj preto sme sa rozhodli pre FinGO.sk

Spolupráca na vysokej úrovni, silná podpora centrály, pomoc pri vyhľadávaní nových obchodných príležitostí. Aj týmito slovami opisuje ...

20.6.2022 TRINITY Hotels & Resosts

Jeseň patrí kongresom v TRINITY HOTELS

Je tu čas užiť si zaslúženú letnú dovolenku! Nezabúdajme však, že leto je pominuteľné a ani sa nenazdáme, bude čas vrátiť sa späť ...

14.6.2022 Redakcia FinReport

Tomáš Maga – nový partner RHR

14.4.2022 Premium IC

Najlepším upisovateľom rizík klienta je jeho sprostredkovateľ poistenia, nie poisťovňa!

Už dva roky dávame sprostredkovateľom možnosť, aby si komplexné poistné produkty pre svojich klientov – podnikateľov, podnikajúce fyzické ...

8.4.2022 TRINITY Hotels & Resosts

Biznis je o vzťahoch, a tie môžete budovať v našom TRINITY Hotels & Resorts

Cestovný ruch, gastrosegment a množstvo ďalších nadväzujúcich služieb majú za sebou mimoriadne náročné obdobie. Veríme však, že po ...

2.2.2022 Redakcia FinReport

Príbeh agenta: Spoločnosť SWELL sa chce špecializovať na komplexnosť finančných služieb

Cieľavedomá, zdravo ambiciózna, primerane naštartovaná... to všetko je spoločnosť s viacročnou úspešnou históriou na poli finančného ...

30.12.2020 Ing. Andrej Tomić

Ako sa Samsung vysporiadal s pandémiou a čo priniesol v roku 2020?

Pandémia koronavírusu zabrzdila ekonomiku a mnohé firmy sa ocitli v ťažkej finančnej situácii. Ako zareagovala spoločnosť ...

30.12.2020 Ing. Andrej Tomić

Oplatí sa investovať počas koronakrízy?

Pandémia koronavírusu výrazne ovplyvnila svetové ekonomiky aj finančné trhy. Zmení sa situácia s príchodom vakcíny? Budú trendy v ...

7.12.2020 Redakcia FinReport

Prečo sa o Learning & Development Summite hovorí ako o online evente roka 2020?

Tohtoročné bezpečnostné opatrenia značne preriedili plány v našich kalendároch. Nezostávalo nám nič iné, než sledovať, ako z nich ...

Mobilná aplikácia
VISA MasterCard Maestro Apple Pay Google Pay