Hľadaj
× Aplikácia Aplikácia

Ako kúpiť token C+Charge: Sprievodca pre začiatočníkov

Lenka Sliacka PR články Poslať

Jedným z pomerne nových tokenov, ktoré aktuálne nájdete na trhu, je C+Charge. Tento token zaujal mnohých investorov a obchodníkov najmä kvôli tomu, že sa zameriava na ekológiu a zvýhodňuje vodičov elektromobilov. Ako teda token C+Charge funguje a ako ho kúpiť? Pripravili sme pre vás podrobný návod.

ako kúpiť token

Foto: Unsplash

Základné vlastnosti tokenu C+Charge

Kryptomena C+Charge je charakteristická viacerými vlastnosťami. K hlavným patria:

 • Token C+Charge sa považuje za prvú platformu, ktorá zvýhodňuje vodičov elektromobilov. Využíva totižto uhlíkové kredity, ktorými ich pri platbe a dobíjaní vždy odmeňuje.
 • Spoločnosť stojaca za tokenom C+Charge má množstvo plánov do budúcna, pričom jednou z nich je vybudovať poprednú svetovú kryptosieť nabíjacích staníc.
 • Hlavným cieľom C+Charge je stať sa univerzálnym platobným riešením pre odvetvie nabíjania elektrických vozidiel.
 • Všetci používatelia platformy C+Charge majú k dispozícii praktickú elektronickú peňaženku. K nej môžu pristupovať vďaka aplikácii C+Charge.
 • V elektronickej peňaženke môžu používatelia držať aj uhlíkové kredity, ktoré dostanú ako odmenu za dobíjanie a platby prostredníctvom C+Charge.
 • Aplikácia C+Charge má množstvo funkcií vrátane vyhľadania najbližšieho miesta, kde si môžete svoje vozidlo nabiť.
 • Platforma aj aplikácia umožňujú platby v rôznych menách. Ak zaplatíte tokenmi C+Charge, mince sa zo systému automaticky vymažú, aby sa zabránilo inflácii.
 • Celkový počet tokenov platformy C+Charge je obmedzený na 1 miliardu. Z tohto množstva sa vyčlenilo 40 % tokenov do predpredaja.
 • Predpredaj tokenov je rozdelený do štyroch fáz. V každej fáze cena tokenu stúpne. Ak teda oň máte záujem, rozhodne by ste nemali čakať. Výhodnejšiu sumu mať už nebude.

Ako kúpiť C+Charge?

Token C+Charge zaujal mnohých, a to najmä vďaka prepojeniu s ekológiou a ochranou životného prostredia. Ide tu totiž o možnosť zarábania uhlíkových kreditov, pomocou ktorých môžete minimalizovať svoj uhlíkový dopad.

Ak vás token C+Charge zaujal, nemali by ste s jeho kúpou zbytočne čakať. Aktuálne prebieha jeho predpredaj, ktorý je rozdelený na štyri fázy. V každej fáze je pritom token drahší.

Celý proces nákupu tokenu C+Charge je rýchly a jednoduchý. Zvládnete to v niekoľkých krokoch.

Založte si kryptopeňaženku

Ak s kryptomenami ešte len začínate a nemáte kryptopeňaženku, budete si ju musieť založiť. V súčasnosti je k dispozícii veľké množstvo rôznych kryptopeňaženiek, vďaka čomu si určite prídete na svoje.

Pri výbere kryptopeňaženky dbajte najmä na jej zabezpečenie. Ak chcete staviť na istotu, vyberte si MetaMask alebo Trust Wallet, ktoré patria k najpopulárnejším na trhu.

Po výbere si kryptopeňaženku stiahnite do svojho zariadenia a nainštalujte. Väčšina kryptopeňaženiek je k dispozícii pre rôzne zariadenia, vrátane mobilov a tabletov. Okrem toho je kompatibilná s rôznymi operačnými systémami.

Kryptopeňaženku prepojte s platformou C+Charge

Keď máte kryptopeňaženku nainštalovanú, prejdite na oficiálnu webovú stránku C+Charge a kliknite na tlačidlo “Buy Now”. Po kliknutí sa vám zobrazí okno s možnosťou prepojenia kryptopeňaženky. Kliknite na “Wallet Connect” a postupujte podľa návodu, ktorý sa vám zobrazí na obrazovke.

Vo väčšine prípadov sa vám zobrazí QR kód, ktorý stačí naskenovať pomocou mobilu alebo iného zariadenia do svojej peňaženky. O všetko ostatné sa už postará systém.

Nakúpte token C+Charge

Ešte predtým, ako si kúpite token C+Charge, si do peňaženky budete musieť previesť finančné prostriedky. Urobiť tak môžete viacerými spôsobmi, napríklad bankovým prevodom. Token C+Charge následne nakupujete pomocou BNB alebo USDT.

Nákup je rýchly a jednoduchý. Najprv si zvoľte, akým spôsobom chcete za tokeny platiť. Následne zadajte sumu BNB alebo USDT, ktorú chcete vymeniť za tokeny C+Charge.

Potvrďte transakciu

V poslednom kroku už len v peňaženke potvrdíte transakciu, čím ju celú aj dokončíte. Tokeny C+Charge budete môcť používať hneď po tom, ako skončia všetky fázy predpredaja.

Prečo si kúpiť tokeny C+Charge?

Tokeny C+Charge si v posledných týždňoch vyžiadali veľa pozornosti. Niet sa však čomu čudovať. Ide o veľmi zaujímavý projekt, ktorý láka mnohých investorov, obchodníkov aj bežných ľudí jazdiacich na elektromobiloch.

Bežné autá jazdiace na spaľovací motor sú jedným z najväčších problémov pre ekológiu a životné prostredie. Elektromobily sú preto efektívnym riešením, ktoré bude v budúcnosti čoraz populárnejšie. A čím viac bude stúpať obľuba týchto vozidiel, tým viac sa môže dariť tokenu C+Charge.

Zvyšovanie dopytu a celkovo aj popularity elektrických vozidiel je možné sledovať už dnes. Stále viac ľudí premýšľa nad zmenou vozidla, a to nielen kvôli ekológii, ale aj kvôli výhodnejším cenám za pohon.

Zaujímavosť

Súčasná nabíjacia infraštruktúra nedokáže podporiť zvýšený dopyt po elektromobiloch, pretože je v rámci nej náročné stanoviť transparentné a jednotné náklady na nabíjanie. Toto všetko spôsobuje nedôveru u vodičov a zbytočné spomaľovanie rozširovania trendu elektrických vozidiel.

Token C+Charge má pred sebou veľmi jasnú budúcnosť. Okrem toho, že by dokázal priniesť viac transparentnosti a jednotnosti na trh s elektromobilmi, poskytuje veľa ďalších výhod, ako napríklad odmeňovanie uhlíkovými kreditmi, čo ocenia mnohí ľudia.

K ďalším dôvodom, prečo si zaobstarať token C+Charge, patria:

Praktická a prehľadná aplikácia

Aplikácia C+Charge je prehľadná a jednoduchá, vďaka čomu sa v nej dokáže vyznať aj niekto, kto s kryptomenami doteraz nepracoval. K dispozícii je pre mobilné zariadenia a viacero operačných systémov.

Okrem toho, koľko tokenov vlastníte, poskytuje platforma C+Charge aj rôzne ďalšie dôležité informácie, ako napríklad to, ako ďaleko sa od vás nachádza najbližšia nabíjacia stanica, aké ceny majú jednotlivé nabíjacie stanice alebo ako efektívne nabíjať vozidlo. Aplikácia taktiež umožňuje uskutočňovať platby prostredníctvom tokenu C+Charge.

Jednoduchosť

Používanie tokenu C+Charge je jednoduché a rýchle, o čo sa stará najmä prehľadná a praktická aplikácia. Nad jeho nákupom preto nemusí dlho premýšľať ani človek, ktorý nemá s kryptomenami žiadne skúsenosti. Proces nákupu je rýchly a bezproblémový najmä vďaka prehľadnej platforme, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Transparentnosť

Token C+Charge by mohol priniesť do siete nabíjacích staníc a elektromobility potrebnú transparentnosť a bezpečnosť, ktoré jej teraz chýbajú. Zaistiť to dokáže prostredníctvom blockchainu, do ktorého sa zapisujú všetky transakcie.

Blockchain následne môže zaistiť aj správne používanie kryptomeny. Spätným overovaním sa môže zistiť, či bola skutočne použitá na účely podporujúce ekológiu a životné prostredie.

Poskytovanie údajov v reálnom čase

Token C+Charge vám vďaka svojej aplikácii dokáže poskytovať informácie o cenách na nabíjacích staniciach, o ich stave a dostupnosti v reálnom čase. Máte tak istotu, že pri návšteve jednej zo staníc budete môcť vozidlo vždy dobiť. Takýmto spôsobom sa môžete vyhnúť napríklad dlhšiemu čakaniu z dôvodu obsadenosti stanice.

Odmeny vo forme uhlíkových kreditov

Jednou z najväčších výhod, ktorá dokáže mnohých presvedčiť ku kúpe tokenu C+Charge, je odmena vo forme uhlíkových kreditov. Tie dokážu znižovať vašu uhlíkovú stopu a pomôcť zlepšiť našu klímu. Uhlíkové kredity môžete po získaní držať vo svojej kryptopeňaženke.

Funkcie platformy C+Charge

C+Charge by mohol byť vďaka svojim výhodám a funkciám jednou z najhodnotnejších kryptomien budúcnosti, pretože dokáže rozoznať a efektívne riešiť problémy súčasnosti. Okrem toho má však aj množstvo ďalších funkcií. K nim patria:

 • Odmeňovanie, transparentnosť a jednoduchosť môžu v budúcnosti viesť k zvýšeniu popularity elektrických vozidiel.
 • Platforma poskytuje užívateľom odmenu v podobe uhlíkových kreditov, ktorými sa dá znížiť uhlíková stopa.
 • Aplikácia C+Charge dokáže poskytovať dôležité údaje v reálnom čase, vďaka čomu vie zjednodušiť život mnohým vodičom elektromobilov.
 • Token C+Charge zamedzuje chaosu a nejednotnosti v nákladoch na nabíjanie, čo má pozitívny vplyv na rozširovanie elektromobilov a zvýšenie ich popularity.
 • Jednou z úloh tokenu C+Charge je uľahčenie prechodu na obnoviteľné zdroje a podpora využívania elektrických vozidiel.

Pri tokene C+Charge si príde na svoje úplne každý. Okrem platieb za energiu určenú na nabíjanie vozidiel sa môže využívať aj na nákup zelených energetických certifikátov.

Na záver

Token C+Charge je skvelým riešením pre každého, kto by chcel investovať do novej kryptomeny, prípadne s kryptomenami ešte len začína. Celý proces nákupu je jednoduchý a rýchly. Plusom je aj to, že budúcnosť C+Charge je veľmi jasná. Oblasť elektromobility je totiž čoraz obľúbenejšia a očakáva sa, že v nasledujúcich rokoch bude mať elektrický pohon väčšina vozidiel.

Ak premýšľate, že do tokenu C+Charge zainvestujete, zbytočne nečakajte a urobte tak čo najskôr. Aktuálne sa nachádza v predpredaji pozostávajúcom zo štyroch fáz, pričom v každej fáze bude drahší. Využite náš praktický návod a zaobstarajte si kryptomenu, ktorá v súčasnosti budí veľký záujem.

Najčastejšie otázky

Čo je C+Charge?

C+Charge je token zameriavajúci sa na ekológiu a životné prostredie. Zvýhodňuje vodičov elektromobilov, ktorí môžu vďaka nemu získavať uhlíkové kredity. Hlavným cieľom projektu je vybudovať sieť nabíjacích staníc a zvýšiť popularitu elektromobilov.

Aké sú najväčšie výhody C+Charge?

C+Charge má množstvo výhod. Jednou z najväčších je, že sa snaží ochraňovať životné prostredie pomocou podpory a rozšírenia elektromobilov. Okrem toho prináša do siete nabíjacích staníc transparentnosť a jednoduchosť, odmeňuje vodičov elektromobilov uhlíkovými kreditmi a aplikácia C+Charge dokáže poskytovať údaje v reálnom čase.

Ako kúpiť token C+Charge?

Kúpa tokenu C+Charge je veľmi jednoduchá. S platformou si stačí prepojiť svoju kryptopeňaženku, zvoliť určité množstvo tokenov C+Charge a následne len potvrdiť transakciu. C+Charge je možné zakúpiť len pomocou BNB a USDT.

Kedy si kúpiť token C+Charge?

Token C+Charge je v súčasnosti v predpredaji, ktorý tvoria štyri fázy. V každej fáze je o niečo drahší. Ak teda oň máte záujem, zbytočne nečakajte. Lacnejší už nebude.

 

logo
Prečítajte si tiež:
18.7.2024 Redakcia FinReport

Ako sa zvýši stravné na pracovných cestách a hodnota gastrolístkov?

Zamestnanci, ktorí sa stravujú v reštauráciách a iných stravných zariadeniach, budú od začiatku septembra tohto roka dostávať od svojich ...

18.7.2024 Martina Staňová

Klimatické zmeny menia prístup poisťovní k oceňovaniu poistných rizík

Dôsledky klimatických zmien sú čoraz zreteľnejšie. Príkladom je zvyšujúca sa frekvencia prírodných katastrof, akými sú povodne, búrky, ...

17.7.2024 Redakcia FinReport

Cena zlata dosiahla rekordných 2 482 dolárov za uncu

Cena zlata sa dostala na svoje nové historické maximum, ktoré predstavuje 2 482 dolárov za troyskú uncu. Pri ceste nahor mu opäť raz pomohli ...

17.7.2024 Robert Juriš

Index bohatstva národov 2024: Najlepšie je na tom Írsko, Slovensko skončilo na 30. mieste

Podľa Indexu bohatstva národov Varšavského podnikového inštitútu najbohatšími krajinami na svete pre rok 2024 sú Írsko, Švajčiarsko a ...

17.7.2024 Martin Jamnický

Nový zákon o ochrane spotrebiteľa obmedzuje falošné recenzie aj umelé navyšovanie cien

Nový zákon o ochrane spotrebiteľa, ktorý nadobudol účinnosť 1. júla 2024, prináša zmeny, ktoré sa dotknú aj nakupovania cez internet. ...

17.7.2024 Mário Špilberger

Povolené prečerpanie: Kedy vám môže pomôcť a kedy uškodiť?

Možnosť ísť na bežnom účte do mínusu je na Slovensku dlhodobým a stabilným trendom. Povolené prečerpanie však má vysoké úročenie a ...

24.11.2023 Redakcia FinReport

Jesenná ITAPA 2023: Top projektmi sú elektronický účet poistenca a handcubekeys

Už poznáme víťazov Ceny ITAPA 2023. Najlepším projektom kategórií Najlepší projekt digitalizácie spoločnosti sa stal projekt z dielne ...

28.8.2023 BizPartner Group

Ako na investovanie v náročných časoch? Výnos by nemal byť rozhodujúcim kritériom, hovorí odborník

Aktuálne výzvy na trhu s investičnými nehnuteľnosťami na Slovensku, výhody a nevýhody alternatívnych investičných prístupov a pohľad do ...

22.6.2023 Redakcia FinReport

Invest Summit 2023: Investovanie dnes prináša riziká aj výzvy v podobe umelej inteligencie

Tretí ročník investičnej konferencie Invest Summit 2023 v Bratislave privítal množstvo expertov, ekonómov a investorov. Spíkri a účastníci ...

14.6.2023 Redakcia FinReport

Gilles Le Cocguen: Schopnosť prežiť je založená na schopnosti inovovať

Podnikateľské prostredie sa neustále mení, pričom všetky tieto zmeny sú intenzívnejšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým. To ...

5.6.2023 ClaimCloud

Mešká vám let? Máte nárok na kompenzáciu až do výšky 600 eur

Leto je takpovediac za dverami a ľudia čoraz častejšie cestujú do zahraničia. S tým sa často spájajú rôzne komplikácie, napríklad v ...

10.3.2023 Lenka Sliacka

Investícia do kryptomien: TOP 4 kryptomeny na investíciu v roku 2023

Premýšľate, že by ste tento rok zhodnotili svoj majetok investovaním do kryptomien? V tom prípade dbajte na výber tokenu, ktorý má ...

16.2.2023 Lenka Sliacka

Najlepšie kryptomeny v predpredaji na nákup v roku 2023

Predpredaj umožňuje investorom nakupovať kryptomeny za veľmi nízke ceny. Zároveň však prináša výrazné riziko, keďže nie je isté, či ...

9.2.2023 Lenka Sliacka

Nové kryptomeny na investíciu v roku 2023

Na trhu s kryptomenami sa denne objavuje množstvo nových projektov. Vďaka tomu majú investori stovky možností na nákup nových kryptomien. Na ...

3.10.2022 FinGO.sk

Vzťahy sú u nás na prvom mieste, aj preto sme sa rozhodli pre FinGO.sk

Spolupráca na vysokej úrovni, silná podpora centrály, pomoc pri vyhľadávaní nových obchodných príležitostí. Aj týmito slovami opisuje ...

20.6.2022 TRINITY Hotels & Resosts

Jeseň patrí kongresom v TRINITY HOTELS

Je tu čas užiť si zaslúženú letnú dovolenku! Nezabúdajme však, že leto je pominuteľné a ani sa nenazdáme, bude čas vrátiť sa späť ...

14.6.2022 Redakcia FinReport

Tomáš Maga – nový partner RHR

14.4.2022 Premium IC

Najlepším upisovateľom rizík klienta je jeho sprostredkovateľ poistenia, nie poisťovňa!

Už dva roky dávame sprostredkovateľom možnosť, aby si komplexné poistné produkty pre svojich klientov – podnikateľov, podnikajúce fyzické ...

Mobilná aplikácia
VISA MasterCard Maestro Apple Pay Google Pay