Hľadaj

Podmienky spracúvania a ochrany osobných údajov pre Facebook

Na webovej stránke www.finreport.sk (ďalej len „portál FinReport.sk“) sú využívané pluginy a služby sociálnej siete facebook.com prevádzkovanej obchodnou spoločnosťou Facebook Ireland Ltd. 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour Dublin 2, Írsko (ďalej len „Facebook“). Prostredníctvom portálu FinReport.sk sú získavané údaje, ktoré sú nevyhnutné pre využívanie Facebook služieb a/alebo sú využívané Facebook nástroje, ktoré umožňujú získavanie údajov týkajúcich sa návštevy portálu FinReport.sk. Takto získavané a/alebo využívané údaje sú z našej strany chránené pred neoprávneným prístupom, použitím alebo zverejnením.


V prípade, ak sa návštevník na portál FinReport.sk prihlási prostredníctvom svojho používateľského konta na sociálnej sieti Facebook, poskytuje na účely prevádzky portálu FinReport.sk svoje údaje, ako meno a e-mailová adresa. Návštevník portálu FinReport.sk môže toto nastavenie a zdieľanie určených údajov medzi portálom FinReport.sk a sociálnou sieťou Facebook kedykoľvek zmeniť, resp. ukončiť, a to v rámci správy používateľského profilu na Facebooku. Takéto využitie Facebook nástrojov na portáli FinReport.sk umožňuje samotné prepojenie portálu FinReport.sk a používateľského účtu (profilu) na Facebooku, vďaka ktorému je návštevníkom portálu FinReport.sk umožnené, zdieľať či komentovať obsah portálu FinReport.sk, využívať tzv. like a zároveň je umožnené získavať informácie o počte zdieľaní článkov tvoriacich obsah portálu FinReport.sk.


Na portáli FinReport.sk sú využívané aj tzv. Facebook Pixel cookies, ktoré umožňujú na účely zaistenia prevádzky portálu FinReport.sk získavanie nasledovných údajov:

 • Informácie obsiahnuté v http – IP adresa, prehliadač, umiestnenie stránky
 • Informácie o Facebook Pixel – Pixel ID a Facebook cookies
 • Informácie a údaje o používaní stránky (tzv. kliknuté dáta) – popisy tlačidiel, ktoré boli použité
 • Informácie o „field name“ – položky formulárov používaných na portáli FinReport.sk, ako napríklad e-mail a telefón

× Aplikácia Aplikácia
Aplikácia

 1. 1.
  Od 1. júla 2022 sa mení daňový bonus, prídavky na deti, životné minimum aj odvody pre živnostníkov
 2. 2.
  Niektoré fintech spoločnosti prepúšťajú, iné robia masívne nábory – chcú získať konkurenčnú výhodu
 3. 3.
  Štátny príspevok za ubytovanie Ukrajincov sa od 1. júla 2022 zvýši až trojnásobne
 4. 4.
  Pri Tovarnom došlo k tragickej dopravnej nehode, zrážku dvoch áut neprežil jeden z vodičov
 5. 5.
  Netflix má na Slovensku nového konkurenta v podobe Disney+. Obe spoločnosti majú problém