Manlio Lostuzzi: Nový riaditeľ v skupine Generali pre strednú a východnú Európu
Skupina Generali vymenovala Manlia Lostuzziho za regionálneho riaditeľa pre oblasť strednej a východnej Európy. Tento región sa stáva súčasťou medzinárodnej obchodnej divízie Generali International. Zmena nadobudne platnosť od 1. septembra 2022.
Foto: Generali
Organizačné zmeny prinášajú nové vedenie
Vymenovanie nasleduje po organizačných zmenách v poistnej skupine, ktoré boli oznámené v júni tohto roku, s cieľom podporiť priority firemnej stratégie v štýle – Lifetime Partner 24: Na ceste k rastu. Táto nová organizačná štruktúra zahŕňa rozšírenie geografickej pôsobnosti divízie Generali International o región strednej a východnej Európy, do ktorej patrí aj slovenská Generali.
„Manlio Lostuzzi zosobňuje osvedčené medzinárodné skúsenosti a odborné znalosti, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sme mohli čeliť súčasnému ekonomickému a sociálnemu kontextu a zároveň dosiahnuť naše strategické ciele,“ povedal generálny riaditeľ poistnej skupiny Jaime Anchústegui.
Kto je Manlio Lostuzzi
Má viac ako 30-ročné skúsenosti. Do Assicurazioni Generali nastúpil v roku 1986 a v rámci skupiny zastával rôzne manažérske funkcie. Vyštudoval štatistiku, poistnú matematiku a ekonomické vedy na Università degli Studi di Trieste. Od roku 2019 je generálnym riaditeľom Generali Corporate & Commercial a zároveň je od roku 2022 aj vedúcim technickej koordinácie poistenia v rámci Generali Global Business Lines. Až do odvolania bude dočasne zastávať aj funkciu generálneho riaditeľa Generali Global Corporate & Commercial.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2026
Investičná kalkulačka
SPRAVODAJSTVO
Sú peniaze pre farmárov ohrozené? Beňová tvrdí, že nie, Lexmann varuje pred problémami
Čas sa podľa bývalého amerického diplomata kráti skôr Rusku než Ukrajine. Vidí šancu na rokovania
Švédsko vyslalo stíhačky Gripen, pri Baltskom mori zachytávali ruské bojové lietadlá
Žilinka hostil stretnutie prokuratúr V4, výsledkom je nová deklarácia na ochranu detí – FOTO
Deň otvorených dverí v závode Carpathia prilákal verejnosť aj rodiny s deťmi
Najčítanejšie
- 1.Deň kávy: Pijeme viac kávy, hoci je drahšia ako vlani
- 2.Novou členkou predstavenstva Tatra banky je Zuzana Koštialová
- 3.Rusko na Ukrajine stratilo už 833-tisíc vojakov
- 4.Na využitie daňovej amnestie zostávajú už len 2 týždne
- 5.Prenajímatelia bytov sa pred daniarmi už neschovajú. Finančná správa SR uvidí ich príjmy










