Žena z Košíc neprežila zrážku s vlakom, rušňovodič nedokázal nešťastiu zabrániť
25.2.2021 (Webnoviny.sk) - Život 48-ročnej ženy z Košíc vyhasol pod kolesami vlaku. Nešťastie sa stalo v stredu 24. februára krátko po 20:30 na trati medzi Ťahanovským tunelom a železničným priecestím Ťahanovce.

Ako informovala košická krajská hovorkyňa Lenka Ivanová, rušňovodič pre krátku vzdialenosť aj napriek použitiu zvukového výstražného znamenia a rýchlobrzdy nedokázal zrážke zabrániť. „Žena pri zrážke utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,“ skonštatovala Ivanová.
Dychová skúška rušňovodiča na alkohol mala negatívny výsledok. V súvislosti s dokumentovaním udalosti bola v tomto úseku na niekoľko hodín zastavená vlaková doprava. „Bližšie okolnosti polícia vyšetruje a v danej veci začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ dodala hovorkyňa.
Viac k témam: smrť, vlak, zrážka vlaku s osobou
Zdroj: Webnoviny.sk - Žena z Košíc neprežila zrážku s vlakom, rušňovodič nedokázal nešťastiu zabrániť © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2025
Investičná kalkulačka

SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Ministerstvo spravodlivosti spustilo kampaň na zvyšovanie povedomia o trestných činoch na zraniteľných skupinách ľudí
- 2.Top päť spôsobov, ako počas zimy ušetriť náklady na prevádzku domácnosti
- 3.Ukrajina obviňuje Rusko z porušenia prímeria. Útoky vraj zasiahli aj civilistov v Sumy
- 4.Deň daňovej slobody: Od dnes Slováci už nezarábajú na štát, ale na seba
- 5.Zamestnanci súdu v Buenos Aires objavili nacistické spisy v debnách od šampanského