BRATISLAVA 29. júla (BratislavaDen.sk) – Zlodeji, ktorí sa neboja výšky, úradovali v noci na sobotu v Bratislave a z balkóna bytového domu vo výške viac ako sedem metrov ukradli bicykle.
Ako informuje Polícia SR na svojom facebookovom profile, podľa majiteľky sa neznámy zlodej vkradol na balkón vo výške približne 7,5 metra okolo pol jednej v noci.
Prestrihol oceľovú reťaz, ktorou boli pripnuté bicykle o zábradlie, a ukradol dva bicykle značky Kellys. Bicykle spustil z balkóna na špagáte.
Majitelia sa zobudili až na buchot, keď páchatelia utekali. Krádež bicyklov aj s komponentmi polícia vyčíslila na takmer 4 tisíc eur.
Viac k témam: Bratislava, Polícia SRZdroj: Webnoviny.sk - Z balkóna ukradli bicykle v hodnote 4 000 eur, polícia pátra po zlodejoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2026
Investičná kalkulačka
SPRAVODAJSTVO
Divadlo Aréna v Bratislave bolo dejiskom Summitu Európskych konzervatívcov a reformistov
Kriminálny úrad finančnej správy pomohol odhaliť veľkú nelegálnu výrobňu cigariet v Rakúsku
Po požiari v Podsadku rieši mesto Stará Ľubovňa bývanie pre desiatky ľudí zo zničených príbytkov
Drucker rokoval s EK o záverečnej fáze implementácie Plánu obnovy, všetky ciele sa musia splniť do konca augusta
Policajti odovzdali českým kolegom Američanku, ktorú budú stíhať za teroristický útok v Pardubiciach
Najčítanejšie
- 1.Prenajímatelia bytov sa pred daniarmi už neschovajú. Finančná správa SR uvidí ich príjmy
- 2.Vyššie zdanenie pohonných hmôt pomôže štátnemu rozpočtu, vodiči si priplatia
- 3.Finančná správa a Európska prokuratúra posilňujú spoluprácu v boji proti daňovým podvodom
- 4.Tretí pilier: Štát chce zefektívniť jeho hospodárenie, dôchodkové spoločnosti hovoria o likvidácii
- 5.Kristalina Georgievová: Šéfkou Medzinárodného menového fondu zostane aj ďalších päť rokov










