BELEHRAD 29. júla (WeBNoviny.sk) - Srbská polícia pátra po páchateľovi, ktorý zastrelil prominentného právnika Dragoslava Ognjanovića. Muža zabil v sobotu večer pred jeho domom v novej časti Belehradu, pričom jeho 26-ročný syn utrpel pri incidente zranenie pravej ruky.
Ognjanović obhajoval niekdajšieho prezidenta Slobodana Miloševiča pred Medzinárodným trestným súdom v Haagu, kde ho súdili pre vojnové zločiny v Juhoslávii z 90. rokov minulého storočia. Milošević zomrel na infarkt v roku 2006. Právnikove služby takisto využívali známe mená srbského podsvetia.
Viac k témam: vraždaZdroj: Webnoviny.sk - V Srbsku zastrelili prominentného právnika Dragoslava Ognjanovića © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2026
Investičná kalkulačka
SPRAVODAJSTVO
V Chrasti nad Hornádom horela hospodárska budova, škoda bola vyčíslená približne na 120-tisíc eur – FOTO
Objav ako z učebníc. Zo švajčiarskeho jazera vytiahli tisíce rímskych artefaktov – FOTO
Svet vyzýva USA a Irán na pokračovanie rokovaní, dohoda zatiaľ nevznikla
Kaštieľsky park v Stupave je zrekonštruovaný, zlepšili sa výhľady a obnovený bol aj historický vodopád – FOTO
Prípad starej mafiánskej vraždy sa vrátil na mestský súd v Bratislave, termín hlavného pojednávania je známy
Najčítanejšie
- 1.Prenajímatelia bytov sa pred daniarmi už neschovajú. Finančná správa SR uvidí ich príjmy
- 2.Vyššie zdanenie pohonných hmôt pomôže štátnemu rozpočtu, vodiči si priplatia
- 3.Finančná správa a Európska prokuratúra posilňujú spoluprácu v boji proti daňovým podvodom
- 4.Kristalina Georgievová: Šéfkou Medzinárodného menového fondu zostane aj ďalších päť rokov
- 5.Tretí pilier: Štát chce zefektívniť jeho hospodárenie, dôchodkové spoločnosti hovoria o likvidácii










