V Kyjeve vybuchlo auto s vojenským špiónom, polícia vyšetruje incident ako teroristický čin

KYJEV 27. júna (WebNoviny.sk) - V dôsledku výbuchu bomby v aute na križovatke v ukrajinskom Kyjeve zomrel jeden muž. Podľa polície bol vodič luxusného automobilu na mieste mŕtvy.
Úrady zatiaľ neprezradili meno zosnulého, no ukrajinské médiá tvrdia, že ide o významného člena vojenskej rozviedky. Polícia utorňajší incident vyšetruje ako teroristický útok.
Zdroj: Webnoviny.sk - V Kyjeve vybuchlo auto s vojenským špiónom, polícia vyšetruje incident ako teroristický čin © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Prečítajte si tiež:
Mzdová kalkulačka
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Kalkulačka tehotenskej dávky
Kalkulačka materskej dávky
Kalkulačka rodičovského bonusu
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka dôchodkového veku
Kalkulačka vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Porovnanie zdravotných poisťovní
2023

Finanční agenti

Kryptomeny

Zamestnanie

Kultúra a umenie

Voľný čas


SPRAVODAJSTVO




