Tragický pád žeriava na stavbe si vyžiadal sedem mŕtvych

PEKING 23. júla (WebNoviny.sk) - Najmenej sedem obetí si vyžiadala tragédia v čínskom Kantone, kde sa na stavenisku zo zatiaľ neznámych príčin zrútil žeriav. Ďalšie najmenej dve osoby utrpeli zranenia, informuje miestna polícia.
Nešťastnú udalosť, ktorá sa v treťom najväčšom čínskom meste odohrala v nedeľu ráno, naďalej vyšetrujú. Zdravotný stav dvoch zranených osôb podľa úradov nie je život ohrozujúci.
Viac k témam: Čína, tragická nehodaZdroj: Webnoviny.sk - Tragický pád žeriava na stavbe si vyžiadal sedem mŕtvych © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Podujatia

2023

Finanční agenti

Kryptomeny

Zamestnanie

Kultúra a umenie


SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Tohtoročná Veľká noc nebude štedrá. Slováci plánujú šetriť viac ako v predchádzajúcich rokoch
- 2.Mnohí ľudia majú problémy so splácaním dlhov, hrozia im exekúcie
- 3.Parlament schválil novelu zákona o príspevku pri narodení dieťaťa. Ktoré mamičky dostanú viac peňazí?
- 4.Veľká noc bude drahšia ako vlani. Ako nakupovať s rozumom?
- 5.NBS upozorňuje na riziko zvyšovania počtu nesplácaných hypotekárnych úverov