NEW YORK 11. júla (WebNoviny.sk) - Ceny ropy v pondelok posilnili. Ľahká americká ropa si pripísala 17 centov a uzavrela na úrovni 44,40 USD za barel.
Severomorská ropa Brent, ktorej cena slúži ako medzinárodná referenčná cena, si prilepšila tiež o 17 centov a stúpla na 46,88 USD za barel.
Odporúčame:Ceny ropy stúpli, darilo sa aj drahým kovom
Veľkoobchodná cena benzínu na americkom trhu sa však nezmenila a zostala na úrovni 1,50 USD za galón. Vykurovací olej tiež stagnoval, a to na hodnote 1,45 USD za galón.
Ceny drahých kovov sa zvýšili. Zlato zdraželo o 3,50 USD na 1 213,20 USD za uncu. Striebro posilnilo o 20 centov na úroveň 15,63 USD za uncu.
(1 EUR = 1,1387 USD)
Viac k témam: ropa, striebro, zlatoZdroj: Webnoviny.sk - Ropa zdražela, stúpli aj ceny zlata a striebra © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Kalkulačka tehotenskej dávky
Kalkulačka materskej dávky
Kalkulačka rodičovského bonusu
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka dôchodkového veku
Kalkulačka vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Porovnanie zdravotných poisťovní
2023

Finanční agenti

Kryptomeny

Unicef

Zamestnanie

Kultúra a umenie


SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Národná banka Slovenska vlani vyprodukovala stratu 156 miliónov eur
- 2.Zvolenie Lipšica za špeciálneho prokurátora skompromitovalo Úrad špeciálnej prokuratúry, tvrdí minister Taraba
- 3.Ruské straty na Ukrajine sa každým bojom zvyšujú, prišli už o viac ako 332-tisíc vojakov
- 4.Šéf progresívcov sa nebráni debate o zmene volebného systému, podľa Šimečku je však cieľom Fica „zabetónovať sa“ pri moci (video)
- 5.Izrael rozšíril nariadenie evakuácie na juhu Pásma Gazy, do bezpečia poslali obyvateľov piatich štvrtí