BRATISLAVA 9. augusta (WebNoviny.sk) - Na Ružinovskej ulici v Bratislave v utorok večer prepadli 85-ročného dôchodcu. Muž prišiel o tašku, v ktorej mal doklady, karty, mobil a peniaze. Škody sa vyšplhali na zhruba 450 eur.
Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, pri prepade muž spadol, ošetriť ho museli v nemocnici. V súvislosti s vyšetrovaním prípadu polícia žiada o pomoc pri stotožnení ženy z kamerových záznamov.
Odporúčame:Pyrotechnik v Košiciach zaistil zápalný systém na aute
Má asi 25 až 30 rokov, vysoká bola 170 - 175 cm. Oblečené mala modré rifle, čierne tielko a obuté mala čierne tenisky. Na hlave mala čierne slnečné okuliare. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii mohli pomôcť, je možné oznámiť na linke 158.
Viac k témam: dôchodca, krádež, polícia pátra, prepadnutieZdroj: Webnoviny.sk - Pri prepade okradli dôchodcu o doklady, mobil a peniaze, polícia pátra po totožnosti podozrivej © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2025
Investičná kalkulačka

SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Vlaky na Slovensku od mája zdražejú
- 2.Kam až klesnú úrokové sadzby hypoték v roku 2025 a čo to urobí s realitným trhom
- 3.Otravné telefonáty sa stanú minulosťou. Predvoľba (0)888 znamená, že ide o marketingový hovor
- 4.Otec na materskej: Návod na vybavenie a tipy, ako získať čo najviac peňazí do rodinného rozpočtu
- 5.Voľba riaditeľa STVR: Rada vypočúva kandidátov, prvá bola Flašíková