Pri policajnej akcii zaistili pervitín a marihuanu, z drogovej trestnej činnosti obvinili troch mužov
17.2.2021 (Webnoviny.sk) - Troch mužov obvinil vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Ružomberku z drogovej trestnej činnosti. Ako informovala krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová, počas policajnej akcie zaistili policajti pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 11 bežným jednotlivým dávkam drogy a marihuanu, ktorej množstvo zodpovedá 3 900 bežným jednotlivým dávkam drogy.
Policajný vyšetrovateľ obvinil za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi formou spolupáchateľstva dvoch 35-ročných mužov z okresu Dolný Kubín. „Obvinený je aj 37-ročný muž z okresu Ružomberok, pričom na neho vyšetrovateľ spracoval podnet na návrh na väzobné stíhanie," uviedla Kremeňová.
Viac k témam: drogoví díleri, obvinenie, policajná akcia
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri policajnej akcii zaistili pervitín a marihuanu, z drogovej trestnej činnosti obvinili troch mužov © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Podujatia

2023

Finanční agenti

Kryptomeny

Zamestnanie

Voľný čas


SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Európske banky zažívajú ťažké časy. Ďalším dielikom padajúceho domina môže byť Deutsche Bank
- 2.Finanční sprostredkovatelia zarábajú viac, no na vykonávanie činnosti majú čoraz náročnejšie podmienky
- 3.Richard Branson: Namiesto letov ku hviezdam mu hrozí veľmi tvrdé pristátie
- 4.Tretia výzva na obnovu rodinných domov je zverejnená, no žiadosť je možné podať až o mesiac
- 5.Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Arval Slovakia sa stal Marek Burian