Poznámka Johnnyho Deppa o Trumpovej vražde bola nevydareným vtipom, herec sa ospravedlnil

NEW YORK 24. júna (WebNoviny.sk) - Americký herec Johnny Depp sa ospravedlnil za svoje poznámky o zavraždení amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktoré vyslovil v noci zo štvrtka na piatok na britskom festivale Glastonbury.
Poznámky, ktoré vyvolali nevôľu amerických oficiálnych miest, ale aj niektorých hudobných fanúšikov na festivale, boli podľa Deppa nepodareným vtipom a boli nechutné. Herec to uviedol v oficiálnom stanovisku, ktoré zaslal magazínu People. Depp píše, že sa "iba snažil byť vtipný".
Odporúčame:Johnny Depp žartoval o vražde prezidenta Donalda Trumpa
Depp v noci zo štvrtka na piatok počas predstavovania filmu Libertin (2004) v Glastonbury najskôr zvolal do publika "Môžete sem priviesť Trumpa?", a neskôr pokračoval: "Vôbec ste ma nepochopili. Kedy naposledy herec zavraždil prezidenta? Chcem to len ujasniť, ja nie som herec. Živím sa klamstvami, ale už je to nejaký čas. Možno je na čase."
Viac k témam: Donald Trump, Johnny DeppZdroj: Webnoviny.sk - Poznámka Johnnyho Deppa o Trumpovej vražde bola nevydareným vtipom, herec sa ospravedlnil © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vojna na Ukrajine

Rok 2022

Finanční agenti

Kryptomeny

Zamestnanie


SPRAVODAJSTVO





- 1.Niektoré fintech spoločnosti prepúšťajú, iné robia masívne nábory – chcú získať konkurenčnú výhodu
- 2.Od 1. júla 2022 sa mení daňový bonus, prídavky na deti, životné minimum aj odvody pre živnostníkov
- 3.Eurostat: Inflácia v eurozóne narástla na 8,6 % a na Slovensku až na 12,5 %
- 4.Volvo prichádza na Slovensko a prináša miliardovú investíciu
- 5.Štátny príspevok za ubytovanie Ukrajincov sa od 1. júla 2022 zvýši až trojnásobne