FRANKFURT 8. augusta (WebNoviny.sk) - Nemeckí piloti leteckej spoločnosti Ryanair sa v piatok pripoja k štrajku svojich kolegov z Írska, Švédska a Belgicka.
Odborová organizácia nemeckých pilotov Vereinigung Cockpit v stredu informovala, že vyzvala pilotov, aby prerušili prácu na 24 hodín od piatka od 3:01 do soboty do 2:59.
Odporúčame:Štrajkujúci piloti Ryanairu súhlasili, aby na rokovaniach bol prítomný i mediátor
Zástupcovia pilotov na tlačovej konferencii na medzinárodnom letisku vo Frankfurte uviedli, že chcú pracovné zmluvy s porovnateľnými podmienkami, aké majú konkurenti Ryanairu.
Írska nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair už skôr oznámila, že v piatok ruší 146 letov. Podľa írskej rozhlasovej a televíznej spoločnosti RTÉ sa štrajk nemeckých pilotov dotkne všetkých letov z Nemecka.
Viac k témam: letecká doprava, Ryanair, štrajk pilotovZdroj: Webnoviny.sk - Nemeckí piloti Ryanairu sa pripoja ku štrajku kolegov, chcú lepšie zmluvy © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2025
Investičná kalkulačka

SPRAVODAJSTVO





Najčítanejšie
- 1.Voľby do Národnej rady SR 2020. Všetko, čo potrebujete ako voliči vedieť
- 2.PayPal prenesie obchodovanie s kryptomenami aj do EÚ, začne v Luxembursku
- 3.Agenti pozor, NBS chce výrazne zvýšiť poplatky
- 4.Teodor Lysák po 15 rokoch končí ako šéf CTI Group a CHIRANA T.Injecta
- 5.Zruší sa ministerstvo cestovného ruchu a športu?