BRATISLAVA 14. mája (WebNoviny.sk) - Jeden z viceprezidentov Policajného zboru Martin Krčmárik končí vo funkcii. Informáciu priniesla TV Markíza, pričom ju potvrdilo aj Prezídium Policajného zboru.
„Martin Krčmárik si k 15. máju podal žiadosť o uvoľnenie zo služobného pomeru v Policajnom zbore," povedal pre agentúru SITA hovorca policajného prezídia Michal Slivka.
Martin Krčmárik pôsobil v Policajnom zbore od roku 1993 s výnimkou obdobia rokov 2011 až 2012, keď pôsobil na ministerstve spravodlivosti. Vo funkcii policajného viceprezidenta bol od roku 2017. Nedávno sa uchádzal o post riaditeľa policajnej inšpekcie. Vo výberovom konaní však uspel dočasný šéf inšpekcie Adrián Szabó.
Prezidentom Policajného zboru je od roku 2018 Milan Lučanský, pričom ho vo funkcii potvrdili aj v tohtoročnom výberovom konaní. Prvou viceprezidentkou PZ je Jana Maškarová a ďalším viceprezidentom je Róbert Bozalka.
Viac k témam: Polícia SRZdroj: Webnoviny.sk - Martin Krčmárik končí na poste viceprezidenta Policajného zboru © SITA Všetky práva vyhradené.
Zdroj a foto: SITA
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2026
Investičná kalkulačka
SPRAVODAJSTVO
V Chrasti nad Hornádom horela hospodárska budova, škoda bola vyčíslená približne na 120-tisíc eur – FOTO
Objav ako z učebníc. Zo švajčiarskeho jazera vytiahli tisíce rímskych artefaktov – FOTO
Svet vyzýva USA a Irán na pokračovanie rokovaní, dohoda zatiaľ nevznikla
Kaštieľsky park v Stupave je zrekonštruovaný, zlepšili sa výhľady a obnovený bol aj historický vodopád – FOTO
Prípad starej mafiánskej vraždy sa vrátil na mestský súd v Bratislave, termín hlavného pojednávania je známy
Najčítanejšie
- 1.Prenajímatelia bytov sa pred daniarmi už neschovajú. Finančná správa SR uvidí ich príjmy
- 2.Vyššie zdanenie pohonných hmôt pomôže štátnemu rozpočtu, vodiči si priplatia
- 3.Finančná správa a Európska prokuratúra posilňujú spoluprácu v boji proti daňovým podvodom
- 4.Kristalina Georgievová: Šéfkou Medzinárodného menového fondu zostane aj ďalších päť rokov
- 5.Tretí pilier: Štát chce zefektívniť jeho hospodárenie, dôchodkové spoločnosti hovoria o likvidácii










