Hľadaj

Foto: Muž chcel ujsť policajtom, po naháňačke mu našli v aute aj zatavené striekačky

Sita Poslať
image

BRATISLAVA/BANSKÁ BYSTRICA 10. apríla (WebNoviny.sk) - Po nočnej naháňačke skončil v rukách polície 26-ročný muž z Banskej Bystrice. Hliadka ho chcela zastaviť v Banskej Bystrici, vodič však dupol na plyn a dal sa na útek.

Našli zatavené striekačky

Na výzvy nereagoval a unikal vo vysokej rýchlosti. V pätách mal policajtov, ktorým sa ho podarilo zastaviť v úzkych uličkách.
Ako informovalo Krajské riaditeľstvo PZ v Banskej Bystrici, pri prehliadke mu našli päť zatavených striekačiek s bielou kryštalickou látkou a skladačky so zelenou sušinou. Zaistené veci putovali na expertízu.

Jazdil so zákazom

Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok. Pri lustrácii policajti zistil, že vodič má odobraté vodičské oprávnenie a má zakázané jazdiť až do januára 2023.
Banskobystričana obvinili z marenia výkonu úradného rozhodnutia. Obvinený sa v minulosti dopustil siedmich dopravných priestupkov a dvakrát bol súdne trestaný za drogovú trestnú činnosť a marenie výkonu úradného rozhodnutia.
Viac k témam: drogy, naháňačka s policajtmiZdroj: Webnoviny.sk - Foto: Muž chcel ujsť policajtom, po naháňačke mu našli v aute aj zatavené striekačky © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj a foto: SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Provízie rozpočítavajte
v ICM2
Insurance Contract Manager
Softvér a služby pre finančný trh
www.ICM2.sk
logo
PHP Developer - študentská brigáda PHP Developer - študentská brigáda
PHP Developer províznych systémov PHP Developer províznych systémov
PHP Developer poistných agregátorov PHP Developer poistných agregátorov
PHP Developer FinTech cloudových riešení PHP Developer FinTech cloudových riešení