Fico privítal rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera, pridal sa k nim aj Babiš – FOTO
10.2.2026 (SITA.sk) - Predseda vlády Robert Fico privítal rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera na Úrade vlády SR v Bratislave. Rokovanie s rakúskym kancelárom je zamerané na posilnenie slovensko-rakúskej spolupráce v oblasti hospodárstva, energetiky, cezhraničnej spolupráce, a na aktuálne otázky európskej politiky.
Lídri budú rokovať aj o možnostiach ďalšieho rozvoja vzájomných vzťahov, o spoločných projektoch v pohraničných regiónoch a o spolupráci v rámci Európskej únie.
V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
Okrem Stockera privítal predseda vlády aj českého premiéra Andreja Babiša. Stretli sa už na začiatku roka 2026 v Bratislave, kde obaja vyjadrili ambíciu opätovne rozbehnúť Slavkovský formát (S3), ktorý združuje Slovensko, Česko a Rakúsko. Slavkovskému formátu aktuálne predsedá Slovensko, a to do 30. júna 2026.
Viac k témam: Český premiér, Premiér Slovenskej republiky, Rakúsky kancelárZdroj: SITA.sk - Fico privítal rakúskeho spolkového kancelára Christiana Stockera, pridal sa k nim aj Babiš – FOTO © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2026
Investičná kalkulačka
SPRAVODAJSTVO
Rašimu už doručili legislatívny podnet od Žilinku na zmenu Trestného zákona
Zuzana Uhríková z hnutia Republika kandiduje na primátorku Nitry, chce riešiť skutočné problémy ľudí – VIDEO
Pellegrini sa stretol so Žilinkom, diskutovali aj o stave Slovenska v boji proti korupcii – FOTO
Bombardier už absolvoval štyri repatriačné lety, Kaliňák kritiku opozície odmieta – VIDEO
Enterprise Investors investuje do rýchlo rastúcej rumunskej siete fitness centier
Najčítanejšie
- 1.Prenajímatelia bytov sa pred daniarmi už neschovajú. Finančná správa SR uvidí ich príjmy
- 2.PKF – Prague Philharmonia, Pražský filharmonický zbor
- 3.Vyššie zdanenie pohonných hmôt pomôže štátnemu rozpočtu, vodiči si priplatia
- 4.Tretí pilier: Štát chce zefektívniť jeho hospodárenie, dôchodkové spoločnosti hovoria o likvidácii
- 5.Finančná správa a Európska prokuratúra posilňujú spoluprácu v boji proti daňovým podvodom










