Bratislavské Nové Mesto má prvého kandidáta na starostu
21.10.2025 (SITA.sk) - Bratislavské Nové Mesto má prvého kandidáta na post starostu. Svoju kandidatúru na šéfa novomestskej samosprávy oznámil Tomáš Čajda v pravidelnej relácii metropolitnej TV Bratislava.
Čajda je odborník na verejné obstarávanie a bývalý vedúci Oddelenia verejného obstarávania, eurofondov a investícií miestneho úradu mestskej časti. O post starostu sa bude uchádzať ako nezávislý kandidát. Tomáš Čajda roky pôsobil v štátnej a samosprávnej sfére a prešiel si viacerými úrovňami riadenia.
„Nové Mesto zastalo a potrebuje rozhýbať," povedal v rozhovore. Novému Mestu chce ponúknuť svoju odbornosť, znalosti a skúsenosti. Je presvedčený o tom, že mestskú časť je potrebné riadiť odborne a apoliticky. „Mestskej časti Nové Mesto najviac chýba vízia a strategické ciele s presahom jedného volebného obdobia," skonštatoval.
Viac k témam: Bratislava-Nové Mesto, Kandidatúra, StarostaZdroj: SITA.sk - Bratislavské Nové Mesto má prvého kandidáta na starostu © SITA Všetky práva vyhradené.
© SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. si vyhradzuje výlučné právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Mzdová kalkulačka - výpočet čistej mzdy a ceny práce
Mzdová kalkulačka ADVANCED
Tehotenské: Online kalkulačka na výpočet dávky
Kalkulačka materskej dávky
Valorizácia dôchodkov
Kalkulačka na výpočet dôchodku
Kalkulačka na výpočet dôchodkového veku
Kalkulačka na výpočet vdovského dôchodku
Kalkulačka sirotského dôchodku
Kalkulačka minimálneho dôchodku
Hypotekárna kalkulačka
Porovnanie zdravotných poisťovní
DPH kalkulačka pre rok 2026
Investičná kalkulačka
SPRAVODAJSTVO
Vodička Peugeotu skončila po zrážke s autobusom v nemocnici, nehoda sa stala Diviackej Novej Vsi
Kriminálna polícia obvinila mužov, ktorí počas pandémie zarobili milióny eur na fiktívnych zamestnancoch
Alena Procházková – jedinečný príbeh
Vráťte fľašu, darujte úsmev: Zákazníci Lidla môžu cez zálohomaty podporiť zdravotných klaunov a priniesť radosť chorým deťom aj seniorom
Novým riaditeľom odboru komunikácie a organizácie finančnej správy sa stal Martin Dorčák
Najčítanejšie
- 1.Sprostredkovateľská spoločnosť Universal maklérsky dom predstavila nové „slnečné“ logo
- 2.Rast slovenskej ekonomiky sa spomalil na 1,9 %
- 3.Slováci lovia lacné nákupy za hranicami. Kraľujú Temu, Allegro aj letenky z Írska
- 4.Deepweb a darknet, alebo „tam, kde je všetko“
- 5.Trh s nehnuteľnosťami na Slovensku sa konečne rozhýbal










